Zaproszenie na szkolenie

Zespół Rzeczoznawców  Zarządu Głównego SGP  wraz z Zarządem Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Rzeszowie zaprasza na szkolenie na temat:

„Wybrane problemy aktualizacji EGiB i tworzenia wykazów synchronizacyjnych”

Prelegentem będzie dr hab. inż. Paweł Hanus, prof. AGH Katedra Geodezji Zintegrowanej i Kartografii Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

Szkolenie zostanie przeprowadzone w trybie hybrydowym (stacjonarnym i online) w dniu 13 czerwca 2023 roku w godz. 9 – 15.

Bardzo prosimy o zaznaczenie w karcie zgłoszeniowej z jakiego trybu chcą Państwo skorzystać.

Koszt uczestnictwa wynosi : 230 zł od członków SGP z opłaconym składkami

280 zł od pozostałych uczestników.

Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy Oddziału w Rzeszowie nr  62 1140 0026 0000 3522 2900 1024 z dopiskiem : szkolenie 13.06.2023 – imię i nazwisko uczestnika.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 12 czerwca 2023 roku .

Zapraszamy!

Data publikacji: